Kauplemisinfo

Kauplemisinfo

Tabasalu päev toimub 27. augustil 2022. aastal.

Koht: Tui park, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa.

Müügikoht LAADAPLATSIL

1. Müügikoht laadal kauplemiseks ilma võimaluseta parkida auto müügikoha juurde 1 m = 7 eurot. Miinimum kohamaks on 35 eurot. Iga lisanduv meeter 7 eurot.

NB! kaks nädalat enne sündmust registreerivatele kehtivad topelt hinnad.

LASTE-, TOIDU- ja KONTSERTALA
Oma soovist osaleda lastealal atraktsioonidega või toidualal, anna teada alloleva registreerimise lingi kaudu, et saaksime väljastada tingimused. Tabasalu Päeval on kasutusel ainult korduvkasutusega joogitopsid (küsi lisa). Spetsiaalselt kujundatud valla logoga topsid saab endale perepäeva territooriumilt vastavast müügipunktist pandiraha eest. Võimalus kasutada ka muid korduvkasutusega topse.

ELEKTRI KASUTAMINE
Elektri kasutamine – 1KW 19 eurot.
Palun täpsusta, millised on tarbijad ning kui võimsad, kui on soov ühendada laada elektrivõrku. Kõik seadmed peavad olema tehniliselt töökorras, ka ühendusjuhtmed!

TASUMINE
Laada kauplemiskoha eest saab tasuda ülekandega väljastatud arve alusel. Palun teatada rekvisiidid, kellele arve väljastada. Summa peab olema laekunud korraldaja kontole hiljemalt 25.08.2022.
NB! Inventari (telke, laudu, vett, jne) ei ole hinna sees.


TOIDUNÕUDED
Toidu- ja joogikaupade müüjal peab endal olema vajalik dokumentatsioon korras. Toiduga tegelevad ettevõtted peavad taotlema kas tegevusluba või teavitama oma tegevusest Põllumajandus- ja Toiduametit. Tegevusest teavitamine või tegevusloa taotlemine on tasuta. Vajadusel tuleb kooskõlastused võtta Terviseametilt.


TULEOHUTUSNÕUDED

Lahtise tule kasutamine on keelatud. (va kioskid ja toitlustusletid).
Väljaspool hoonet asuvad toitlustusletid/kioskid (iga kiosk) varustada vähemalt ühe 6 kg tulekustutusaine massiga tulekustutiga.

Müügipunktid, kus toimub toidu valmistamine rasvainetega, varustada tulekustutusvaibaga.
Tulekustutid peavad olema nähtavad või leitavad märgistuse järgi ning nende kasutamine ei tohi olla takistatud. Ohu korral tagada inimeste kiire teavitamine tulekahjust või muust ohust ja evakueerimine.
Kaupleja saab müügipiletiga osa toredast perepäeva programmist ning ilusast kontserdist. Kauplemiskoha hinna sees on 2 inimest. Ja kui soovite lisapääsmeid, siis need tuleb Teil soetada vastavalt hinnakirjale. Lapsed kuni 12. a (k.a) on tasuta. Kõik määratlemata küsimused kokkuleppeliselt.