TABASALU PÄEV 2014

23. augustil toimus viiendat korda Harku valla suursündmus Tabasalu Päev, mis kandis seekord nime „Sa oled laul“. Hoolimata heitlikust ilmast külastas sündmust päeva jooksul ligi 4500 inimest.
Laste- ja noorteala atraktsioonide valik oli võrreldes varasemate aastatega suisa külluslik ning veel õhtuhämaruseski ootasid huvilised air-jump’i ja Aiatohtri trossisõidu järjekorras.
Laadaplats oli tihedalt täis eri vanuses kauplejaid, kes kasutasid hea meelega ära võimaluse kapikoristuse käigus üle jäänud kraamile uue võimaluse andmiseks.
JJ-Streeti moe- ja tantsupäeval tutvustasid tantsukooli Tabasalu treenerid erinevaid tänavatantsustiile ning sai disainida JJ-Streeti T-särke.
Harku valla laululapsed tõid oma kauni lauluga päikese välja ning täitsid lavaesise rõõmsa publikuga. Põhja- Tallinna esinemist nautis noorem publik, kelle meeleheaks võttis kollektiiv Eric Kammistelt vastu nn jäävee väljakutse ja lõpetas esinemise publiku ees ämbritäie külma veega ülevalamisega. Bad Orange soojendas kuulajad üles ja õhtu staar 2 Quick Start küttis meeleolu kuumaks. Alar Kotkas pidas esinemist selle suve üheks olulisemaks, sest korraldajad olid panustanud esmaklassilisse heli-, video- ja valgusproduktsiooni.
Samuti loosis Harku vallavanem Kaupo Rätsepp kõigi külastajate vahel välja 10 grammi kulda SMI Group OÜ poolt ning võitjaks osutus Britta Marie Kullerkupp.

VIDEO

FOTOD

Lisa kommentaar