Kauplemisinfo

1. TRADITSIOONILINE KIRBUTURG TABASALU KESKUSE ÕUEALAL

Tabasalu päev 2023 raames on avatud traditsiooniline kirbuturg, mis toimub 26.08 kell 9.00-14.00 Tabasalu Keskuse õuealal. Et saaksime teha vajalikud ettevalmistused mugavaks müümiseks ja ostlemiseks, palume kirbuturu müüjal ennast registreerida. Kirbuturule registreerimiseks ankeet on kättesaadav SIIT (all vasakus servas on nupp “Start now”) ja ankeet on avatud kuni 24.08 kell 23.59. Kirbuturul kauplemine on tasuta.

Kirbuturul kauplejate kodukord:

❗️Kirbuturg on ostlejatele avatud kell 9.00-14.00.
❗️Kauplejad saavad kirbuturu ülesseadmiseks parkimiskohale alates kell 08.00 ja koha saamiseks on vaja eelnevalt registreerida.
❗️Müügiplatsilt autodega lahkumine toimub turvalisuse huvides alates kell 14.00, kauplemise ajal (09.00-14.00) on turuplatsil autoga liikumine keelatud.
❗️Ilma autota kauplejad saavad kauba peale ja maha laadida ajutisel peatuskohal.
❗️Kauplemisruumiks on lisaks auto pagasiruumile ette nähtud 1m suurune ala auto taga.
❗️Kauplejad peavad täima korraldajate ning abiliste suuniseid, et liikumine oleks ohutu nii korraldajale, osalejale kui müügiplatsil asuvatele esemetele.
❗️Kauplejad käituvad üksteise suhtes mõistvalt ja lugupidavalt.
❗️Kauplejad ei jäta endast maha ühtegi eset ega prügi.

2. KAUPLEMINE KOHALIKU KÄSITÖÖ JA TOODETEGA TABASALU KESKUSE ÕUEALAL (kohad on täis!)

Tabasalu päeva raames toimub kauplemine kohaliku käsitöö ja toodetega koos kirbuturuga ja kauplemisala saab sisse seada nii auto pagasiruumi kui telki, mille maksimaalne suurus on 3×3 meetrit. Tui pargis on Tabasalu päeva raames müügiplatsid ette nähtud AINULT toitlustajatele/joogimüüjatele, lisainfo Tabasalu päeva peakorraldajalt (kontaktid siin).

Kauplemine kohaliku käsitöö ja toodetega toimub 26.08 kell 9.00-14.00 Tabasalu Keskuse välisel alal ning vajab kaupleja poolt eelregistreerimist.

Tulenevalt suurest huvist müügiplatside vastu oleme kõik planeeritavad müügiplatsid täitnud ja registreerimine on lõppenud!

Kohaliku käsitöö ja toodetega kauplejale kehtib kohatasu 15 eurot kauplemiskoha eest (kauplemiskoha hinna sees 1 pääse Tabasalu päevale). Kohatasu ei sisalda müügiks vajalikku inventari ja elektri kasutamise võimalust kohapeal ei ole. Kohatasu peab olema laekunud hiljemalt 25.08.2023 kell 14.00 korraldaja kontole.

Kauplemisala kodukord:

❗️Kauplemisala on ostlejatele avatud kell 9.00-14.00.
❗️Kauplemiskoha ülesseadmine toimub alates kell 8.00 ja koha saamiseks on vaja eelnevalt registreerida.
❗️Kauplemiskohalt lahkumine toimub alates kell 14.00, kell 9.00-14.00 on kauplemisalal autoga liikumine keelatud.
❗️Kauplemiskoha saab sisse seada nii auto pagasiruumi kui telki, mille suurus ühe kauplemiskoha ulatuses saab olla 3×3 meetrit.
❗️Ilma autota kauplejad saavad kauba peale ja maha laadida ajutisel peatuskohal.
❗️Kauplejad peavad täima korraldajate ning abiliste suuniseid, et liikumine oleks ohutu nii korraldajale, osalejale kui müügiplatsil asuvatele esemetele.
❗️Kauplejad peavad käituma üksteise suhtes mõistvalt ja lugupidavalt.
❗️Kauplejad ei tohi endast maha jätta mitte ühtegi eset ega prügi.

3. TOIDUTÄNAV TUI PARGIS (kohad on täis!)

Tabasalu päeva raames on Tui pargis avatud Toidutänav, kuhu ootame kauplema ainult toitlustajaid ja joogipakkujaid. Toidutänav on avatud kell 15.00-22.30 ehk kogu Tabasalu päeva põhiprogrammi vältel ja kohatasu on alates 35 eurost kauplemiskoha kohta.

Et Toidutänav saaks võimalikult mitmekülgne, keskkonnasõbralik ja ohutu, soovime igalt toitlustajalt eelregistreerimist ja korraldaja poolt ettenähtud tingimuste täitmist, sh keskkonnasõbralikku tegutsemist, mille kohta saab lisainfot SIIT. Iga toidukäitleja peab järgima Põllumajandus- ja Toiduameti nõudeid, mille kohta on rohkem infot SIIN (ajutised ja teisaldatavad ettevõtted).

Tulenevalt suurest huvist müügiplatside vastu oleme kõik planeeritavad müügiplatsid täitnud ja registreerimine on lõppenud!

NB! Kauplemise teemadel saab tööpäevadel lisainfot Tabasalu päeva peakorraldaja Marili Otstakilt (marili.otstak@harku.ee, 5190 8695).