Info

Piletiinfo

Hinnad eelmüügis

 • Pilet – 10 eurot
  • Harku valla elanikud – 5 eurot (ID-kaardi alusel)
  • Harku valla eakad (alates 65. eluaastat) – tasuta (nullpileti saamise aluseks on soodustust tõendav dokument)
  • Harku valla puuetega inimesed – tasuta (nullpileti saamise aluseks on soodustust tõendav dokument)
  • Noor (kuni 12. eluaastat) – tasuta (nullpileti saamise aluseks on õpilaspilet või ID-kaart)

Pileteid müüakse:

 • kaks nädalat enne sündmust Harku vallamajas (Kallaste tn 12, Tabasalu, Harku vald):
  E, N 8.00-18.00; T, K 8.00-16.00; R 8.00-14.30.
 • kaks nädalat enne sündmust Tabasalu Rimis (Klooga mnt 10b, Tabasalu, Harku vald):
  E-R: kell 16.00-19.00; L-P: kell 12.00-20.00.

Hinnad perepäeval:

 • Pilet – 10 eurot
  • Sooduspileteid ei müüda
  • Pileteid müüakse Tabasalu Päeva väravas kell 14.00-23.00.

Pilet Tabasalu Päevale on käepael, mis peab olema terve päeva Teil käel, tõendamaks, et omate piletit! Sooduspileti saajal on kohustus kaasas kanda soodustust tõendavat dokumenti.

TÄHTIS! Kõigil osalejatel palume esitada immuniseerimist, läbipõdemist või negatiivset testi tõendav COVID tõend!

Tulenevalt avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutest on võimalik Tabasalu Päevale lubada vaid negatiivse COVID-19 testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või sellevastase vaktsineerimiskuuri läbinud inimesed (Pfizer tagab kaitse 7 päeva, Moderna 14 päeva ja AstraZeneca 15 päeva pärast teist doosi; Jansseni vaktsiini manustatakse vaid ühe süstiga ja see annab kaitse 14 päeva pärast). Negatiivset testitulemust saab tõestada kas PCR- (kehtib 72 tundi testi tegemisest) või antigeenitestiga (kehtib 48 tundi testi tegemisest). Immuniseerimist, läbipõdemist või negatiivset testi tõendava Covid-tõendi saab luua Eesti patsiendiportaalis www.digilugu.ee.

Oma nakkusohutust ehk vaktsineerimist, COVID-19 haiguse läbipõdemist või negatiivset testitulemust ei pea tõendama alla 18-aastased inimesed. 18-aastased juba peavad esitama Covid-tõendi. Lisainfot COVID tõendi kohta saab: www.kriis.ee

Kohapeal testimisvõimalust ei ole.

Tabasalu Päeval on keelatud koertega territooriumil viibimine. Territooriumile ei lubata oma söögi ja joogiga, seda kontrollib turvameeskond väravas.

Keskkonnasõbralikum perepäev

Tabasalu päeval sorteerime prügi ja unustame ühekordse kasutusega joogitopsid – kõik selleks, et vähendada jäätmete hulka ja säästa meie ühist keskkonda.
Perepäeval on prügikastide peal pildid ja laused, mis teevad sorteerimise lihtsamaks.
Pakendi prügikasti saavad külastajad visata kõik puhtad pakendid. Näiteks kilekotid ja pappkarbid, kommipaberid, tühjad klaaspudelid, plastpudelid ja plekkpurgid, plastlusikad, -noad ja -kahvlid.

Olmeprügi prügikasti tuleb aga panna kogu muu tekkiv praht – määrdunud ühekordsed papp- või plasttaldrikud, toidujäätmed, suitsukonid, kasutatud beebimähkmed jmt. Samuti kõik pakendid, mis sisaldavad veel toitu (nt pooltühjad jogurtitopsid).
Prügikastides asuvad kotid viivad malevlased sorteeritult konteineritesse. Nõnda saab sorteeritud pakendid suunata taaskasutusse, et uuesti toota paberit, pappi, plastikut, metalli või klaasi. Sorteeritud olmeprügi aga suunatakse põletusse, et toota soojus- või elektrienergiat.
Taaskasutatavad joogitopsid
Lisaks pakendite eraldi kogumisele on Tabasalu Päeval kasutusel ainult korduvkasutusega joogitopsid.
Spetsiaalselt kujundatud valla logoga joogitopsid muretseti kasutamiseks Tabasalu päeval Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) ringmajanduse programmi projekti raames 2018. aastal.
Topsi saab endale perepäeva territooriumilt vastavast müügipunktist pandiraha eest. Kui jook otsas, siis saab topsi ära loputada ja kasutatud topsi uue joogi osta. Kui enam uut jooki ei soovita, saab topsi müügipunkti tagastada ja pandiraha tagasi. Soovi korral võib topsi jätta endale ning kasutada seda uuesti ja uuesti! Harku valla logoga joogitopsi pandi hind on kaks eurot.
Peale perepäeva pestakse tagastatud kasutatud topsid puhtaks ning neid kasutatakse taas järgmistel Harku valla üritustel.
Usume, et meist jääb maha puhtam peoplats ning võimalikult väike ökoloogiline jalajälg!

Tuletame meelde
Territooriumil on keelatud siseneda:
oma joogiga;
oma toiduga;
klaastaaraga;
lemmikloomadega

 

Kontaktid

Harku Vallavalitsus
Krista Dreger

6063838
krista.dreger@harku.ee