TABASALU PÄEV 2019

  • Harku valla kümnes perepäev toimus ikka Tui pargis, keset Tabasalu. Sel päeval tuldi peredega koos, nauditi päeva ja sõpru, toitu ja muud lustimist.

Kõige pisematele pakkusid juubelipeol tegevusi Lotte ning doktor Ave. Koos sai lõbusalt aega veeta ning mängida ja teatrit teha. Meile esinesid beebid koos emmede ja issidega, et demonstreerida võimlemiskava, mis kuulsaks saanud suurel võimlemispeol. Kohal olid näomaalijad ja juuksuril sai endale lasta punuda punupatsi. Lastel oli võimalus veel hüpata ning turnida erinevatel atraktsioonidel. Sai keerelda karussellil ja autos, mis pöörles ning õppida Tilgu Merepäästeseltsilt, skautidelt, naiskodukaitselt, päästeametilt ning kaitseliidu meeskonnalt kasulikke õpetusi.

Sel aastal oli Tui pargis enda klubi esindamas väga palju erineva sisuga huviringe ning meile tuletati igal sammul meelde ka meie endi ohutust. Kohal olid: JJ-Street tantsukool, Tilgu Merepääste Selts, Tabasalu Kergejõustikuklubi, MTÜ HC Tabasalu, Naiskodukaitse, Tallinna loomade varjupaik, jäähokiklubi HC Panter, Harku valla Noortekeskused – Huvitegevuse ja Noorsootöö SA, MyDance Tantsuklubi, Jalgpalliklubi Tabasalu, Tabasalu Tenniseklubi MTÜ, Päästeamet, Tabasalu Tugikeskus, Skaudid, Arigato Spordiklubi, vähifond, Harku rannikukaitse, Maanteeamet, Autosõit, Harku Rannikukaitse.
Jagati infot huviringide ning ohutuse kohta ja korraldatai palju erinevaid tegevusi. Tegime kleepsude kogumismängu, kus viie kleepsuga sai loosiõnne korral võita põnevaid auhindasid erinevatelt huvirigidelt ning organisatsioonidelt .


Saime koos teha Tabasalu Päeva juubelile pühendatavat küpsisetorti ning selle saame päeva lõpuks ka kõik koos ära süüa. Täname jalgpalli, käsipalli ja kergejõustiku noori, kes olid selle tegevuse juures just eriti usinad ja aktiivsed.
Perepäeva suur koostööpartner koos Harku valla noorte malevlastega oli Huvitegevuse ja Noorsootöö Sihtasutus. Kindlasti oli see tore töökogemus meie valla noortele, et nad said käed külge lüüa suure ürituse telgitagustele ja aidata perepäeva organiseerida.

Tipptasemel kontserdiprogramm koos võimsa heli-, valguse ja videotehnika kaasabil tulid meile esinema Tabasalu Muusikakooli Funky Bigband koos Teele Viiraga. Oma uusi ja vanemaid hitte esitas Grete Paia. Pakkusime meie kogukonnale kuulamiseks räppar Reketit, keda pole meil enne esinemas kuulda olnud. Õhtuse kontserdi lõpetas superstaar Anne Veski koos Livebandiga.

VIDEO JA FOTOD