Programm

Tabasalu Päev 

Ajakava:
14.30 avame Tui pargi väravad
14.50 beebide võimlemiskava “Aeg seisatada”
15.00 lasteprogramm koos Lotte ja doktor Avega
15.10 kutsume osa saama Tabasalu Päeva 10-kujulise tordi meisterdamisest
17.00 lastekontsert:
          laulavad: “Harku Valla Laululaps 2019” paremik
          tantsivad: My Dance´i tantsulapsed ja JJ Street tänavatantsijad
18.00 üheskoos pidupäeva tordi söömine
18.30 Tabasalu Muusikakooli FunkyBand koos Teele Viiraga
19.20 Grete Paia
20.15 Reket
21.30 Anne Veski live-bänd

Kirbuturg:
10.00-15.00 kirbuturg (Sellerist üle tee parklas).
Seega on põhjust teha ettevalmistusi, sorteerida kappe ja mänguasjariiuleid. 

Perepäeval tutvustavad oma tegevusi meie vallale spordi- ja huvitegevust pakkuvad klubid. Kõik saavad tulla mängima ja osa saama klubide poolt pakutavatest tegevustest. Lastealal saab hüpata batuutidel ja osa saada muudest atraktsioonidest.

Terve päeva on kõigil võimalus osa saada laada-alast, kus pakutakse just neid kaupu, mida poest ei saagi. Toidualal pakutakse maitseelamusi, mida tasub proovida ja maitsta, sest selleks ju vabaõhuüritused ongi – saame midagi teisiti ja teistmoodi.

Lillepere Keskus on mõeldud lastele ja peredele, et aidata tagada igale keskust külastavale lapsele ning perele lapse arengut, vaimset tervist, loovust ja iseseisvust soodustava kompleksteenuse, kaasates oma ala spetsialistid. Teenused on sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus, eranõustamised ja -teraapiad, vanemate ja õpetajate vabahariduslikud ja täiendkoolitused, laste huvitegevus (beebiringid, mänguringid, tegelusringid), saalide rent.
Tabasalu Päeva raames saab tutvuda keskuse ruumide ja teenustega ning osaleda töötubades.
Ajakava:
15.00-18.00 meisterdamine lastega. Kõiki meisterdajaid ootab töö valmimisel magus üllatus!
15.30-15.45 keskust tutvustav tuur. Külastajatele näidatakse keskuse ruume ning tutvustatakse teenuseid.
15.45-16.05 beebimassaaži rühmatund. Beebimassöör tutvustab oma näidistunnis beebimassaaži võtteid ning selgitab, kuidas massaž lapse arengule positiivset mõju avaldab. Oodatud kõik emad beebidega, kes juba pead hoiavad.
16.15-16.45 loeng: Kiindumussuhte olulisus lapse arengus. Keskuse psühholoog tutvustab emotsionaalse seotuse teooriat, mille kohaselt on vast¬sündinu ja peamise hooldaja vaheline suhe aluseks kõigile järgnevatele suhetele elus.
16.45-17.05 beebide ja väikelaste võimlemise näidistund. Beebide ja väikelaste võimlemise näidistund on lõbus ja lapse arengut toetav võimalus vanemal ja lapsel koos aega veeta, uusi tutvusi leida ning nõu küsida. Oodatud on emad ja isad koos lastega vanuses 3-12 kuud.
17.15-17.45 vanema – lapse virgutusvõimlemine. Keskuse füsioterapeut viib läbi lõbusa virgutusvõimlemise nii suurtele kui väikestele. Kõiki osalejaid ootab magus üllatus!

Õhtusel kontsertil on  võimalus nautida tipptasemel kontsertprogrammi, kus võimsa heli-, valgus- ja videotehnika kaasabil tulevad meile esinema Eestis tuntuks saanud staarid. 

Keskkonnasõbralik perepäev. Perepäeval kasutame vaid korduvkasutusega topse, mida saab pandiraha eest platsil endale soetada. Toimetame sularahas, soovitav müntides. 
Tuleme kokku, et koos rääkida, osa võtta ning osa saada.