Programm

Tabasalu Päev 

Programm koosneb erinevatest tegevustes ja võimalustest. Tabasalu Päevaga käib kokku kirbuturg, lastele pakutavad atraktsioonid, laada ala ning kontsertprogramm.

KIRBUTURG – meie kogukonna suur lemmik.  Seega on põhjust teha terve aasta ettevalmistusi, sorteerida kappe ja mänguasjariiuleid. Kirbuturg toimub tavaliselt Selleri vastas ületee suures parklas ja avatud on see kell 10:00-13:00.

Perepäeval tutvustavad oma tegevusi meie vallale spordi- ja huvitgevust pakkuvad klubid. Kõik saavad tulla mängima ja osa saama klubide poolt pakutavatest tegevustest. Lisaks on laste- ja noorteala, kus saab hüpata batuutidel ja osa saada muudest atraktsioonidest.

Terve päeva on kõigil võimalus osa saada laada-alast, kus alati pakutakse just neid kaupu, mida poest ei saagi. Toidualal pakutakse maitseelamusi, mida tasub proovida ja maitsta, sest selleks ju vabaõhuüritused ongi – saame midagi teisiti ja teistmoodi. Perepäeval saab juttu puhuda ja vestelda meie valla külaseltside esindajatega ning poliitikutega.

Õhtusel kontsertil on  võimalus nautida tipptasemel kontsertprogrammi, kus võimsa heli-, valgus- ja videotehnika kaasabil tulevad meile esinema Eestis tuntuks saanud staarid. 
Tuleme kokku, et koos rääkida, osa võtta ning osa saada.